Eclat de Mode Bijorhca 2013

20.01.2013

I letos v lednu jsme se vypravili na mezinárodní velkoobchodní výstavu bižuterie a šperků Eclat de Mode Bijorhca, která probíhá v těchto dnech v Paříži. 

Eclat de Mode Bijorhca 2013  

Kromě navazování nových obchodních kontaktů je tato výstava zaměřena na sledování nejnovějších trendů pro nadcházející módní období. K prezentaci těch nejlepších je pak určená tzv. trendová sekce, do které nejlepší šperky vybírá přední francouzská designéka Elizabeth Leriche. 
Nám je ctí, že do letošní trendové sekce Elizabeth vybrala hned pět modelů z naší výroby. Na fotografie z prezentace se můžete podívat v přiložené fotogalerii. 
Jsme velice rádi, že česká bižuterie má stále na mezinárodním trhu své místo, mnozí zákazníci ji znají, vracejí se a cíleně ji vyhledávají. 
Již teď se těšíme na další pokračování Eclat de Mode, které je tentokrát v plánu již na začátek července 2013. 

Výrobky z trend selection podle Elizabeth Leriche si můžete prohlédnout i zakoupit přímo v našem eshopu. 

Zelený set ze speciálních kamenů

Oranžové náušnice "Magma"

Jemná souprava z opálových sluníček 

 

Fotogalerie

v sekci džungle našel místo zelený náhrdelník s náramkem ze speciálních kamenů.JPG do oranžového koutku byly vybrány výrazné náušnice z originální designové kolekce "Magma" do oranžového koutku byly vybrány výrazné náušnice z originální designové kolekce do snově éterické výstavky pak byl zakoponován náhrdelník s náušnicemi z opálových českých sluníček do snově éterické výstavky pak byl zakoponován náhrdelník s náušnicemi z opálových českých sluníček Eclat de Mode Bijorhca 2013 prev_1358714138_bijorhca.jpg
 
 
Sdílet s přáteli na Facebooku

Archiv