Miss Expat 2012

13.01.2013

Ve středu 9. ledna 2013 proběhlo v pražském divadle Hybernia slavnostní finále volby nejkrásnější cizinky žijící v České republice - soutěž Miss Expat. Miss Expat 2012 Naše firma pro druhý ročník této soutěže, stejně jako vloni, připravila krásné korunky pro vítězky, jejichž desing vychází právě z loga soutěže (viz fotogalerie). 
Celý slavnostní večer proběhl ve velice příjemné atmosféře. Všechny účastnice byly okouzlující, milé a samozřejmě krásné. Ve všech soutěžních disciplínách prokázaly svůj talent a představily kultury, ze kterých pocházejí ony i jejich rodiny. 

Korunku pro vítězku si nakonec ve velké konkurenci odnesla dívka z Kolumbie Paula Alejandra Gonzales.

Jsme velice rádi, že se můžeme podílet na projektu, jako je právě Miss Expat, jehož cílem je, nejen najít nejkrásnější cizinku v ČR. Celý koncept směřuje i k integraci cizinců, jejich představení naší, stále ještě dost konzervativní, společnosti, která má přeci jen sklony k odmítání odlišností a často se stále bohužel projevuje rasisticky. 

Doufáme, že se organizátorům soutěže podaří nadále v jejich úsilí úspěšně pokračovat a my se těšíme na další spolupráci s nimi. 

 

Fotogalerie

prev_1358084840_miss_expat_logo.jpg prev_1358084840_miss_expat_logo.jpg
 
 
Sdílet s přáteli na Facebooku

Archiv