Pozvání na veltrh módy, bižuterie, galanterie.... Kabo - Styl

12.08.2010

Vážení obchodní přátelé,

srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na 36. ročníku největšího středoevropského veletrhu módy Styl - Kabo, kterého se již tradičně účastníme a který se koná ve dnech 24.-26.8.2010 na brněnském vystavišti. Brány veletrhu jsou otevřeny denně od 9 hodin do 18 hodin, poslední den jen do 15 hodin. Naši expozici naleznete již tradičně v pavilonu F na stánku č. 132.
Pozvání na veltrh módy, bižuterie, galanterie....   Kabo - Styl Během tří dnů se na brněnském výstavišti sejde celý módní průmysl pod jednou střechou!


My zde představíme celou kolekci šanelové a štrasové bižuterie včetně novinek a chystáme pro Vás samozřejmě výstavní slevy.


Jako i v předchozích ročnících je pro Vás připraven bohatý doprovodný program v podobě kontraktačních módních přehlídek v pavilonech V, F, P, zaměřený na prezentace kolekcí klasické denní a večerní módy, prádla a plavek, obuvi i soutěže návrhářů. Novinkou tohoto veletrhu jsou přehlídky kolekcí nadměrné módy, kterou doplní unikátní kolekce „Oversize Femme Fatale“ navržená brněnskými návrháři speciálně pro tuto přehlídku.

Pokud jste neobdrželi emailem kód pro vstup zdarma, kontaktujte nás, a my Vám ho žašleme.

 

Budeme potěšeni, pokud se rozhodnete pro návštěvu našeho stánku.


Přejeme Vám hodně úspěchů a těšíme se setkání s Vámi.


Martin Odvárka - Odvarkabijoux.com 
 
Sdílet s přáteli na Facebooku

Archiv