Zpátky z Milána

18.12.2012

Už je to týden, co jsme se vrátili z desetidenní mezinárodní výstavy řemesel L´Artigiano in Fiera 2012 a stále jsme ještě plni dojmů z tohoto předvánočního "babylonského" zážitku. Ten probíhal od 1. do 9. prosince. Zpátky z Milána  

 Letošní ročník organizátory nadmíru potěšil překonáním dosavadního rekordu v návštěvnosti výstaviště Fieramilano - poprvé byly zaznamenány více než 3 miliony nákupůchtivých Italů, ale i mnohých jiných cizinců, kteří se k této příležitosti sjíždějí skutečně ze širokého okolí. 

Zastoupení vystavovatelů - prodejců - bylo široké a rozmanité. Dalo by se říci, že pod jednou střechou jste zde mohli najít skutečně to nejlepší z jídla, oblečení, nábytku, kosmetiky a všeho dalšího, nač si jen vzpomenete, a to rovnou z celého světa.

O to více jsme potěšeni, že v takové konkurenci všech více, či méně exotických expozic, si mnoho návštěvníků našlo cestu i k našemu českému bloku. Ten reprezentovala především jablonecká bižuterie různých druhů a provedení. Také ale nelze nezmínit skvělé české jídlo a pivo, které se návštěvníkům podávalo v přilehlé restauraci. :) 

Velice nás nadchly nekončící pozitivní reakce návštěvníků na naši bižuterii, její originální design a tradiční výrobní postupy, které ale zároveň splňují požadavky moderních zákazníků na použité materiály a jejich kvalitu. Značku Made in Czech Republic, kterou se naše výrobky pyšní, jsme tak reprezentovali skutečně důstojně ve všech ohledech.

Velké poděkování také patří  Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR, které celou českou expozici zaštítilo.

Pro OdvarkaBijoux se jednalo o velice zajímavou zkušenost i inspiraci po všech stránkách, jak jsme ostatně očekávali. A jsme velice rádi, že naše očekávání se naplnila jen v tom nejlepším.

Ve fotogalerii ke shlédnutí pár obrázků z průběhu výstavy. :) 

Fotogalerie

stavění stánku jeden z mnoha dnů a další proběhla i tisková konference s prezentací zúčastněných českých firem bez modelky by to nešlo
 
 
Sdílet s přáteli na Facebooku

Archiv